KONCERT JAKO DÁREK – КОНЦЕРТ КАК ПОДАРОК

Letos jsem slavil své narozeniny po třech letech opět na Donbase. S kým je oslavit? S přáteli z nejvěrnějších! Volba padla na Studio populární písně Eťud-Tais z Alčevska. Vedoucí souboru Larisa rozhodla, že oslava bude v kavárně. Nic netušíc jsem připravil občerstvení a program.

Když jsme přišli do kavárny, obě vedoucí, Larisa a Anastasia, děti i jejich rodiče se podivně uculovali… Začal jsem cosi větřit. Pak jsme přišli do nádherně vybavené místnosti – hudebního salonku, kde byl připraven dlouhý stůl s občerstvením a mixážní pult. Pochopil jsem, co se chystá: koncert jako dárek pro mě! Tak já jsem chtěl udělat překvapení pro ně (oslava narozenin měla zůstat před dětmi utajena), a zatím mí přátelé nachystali obrovské překvapení pro mě! A rovnou těch překvapení bylo více!

Tříhodinová oslava začala nádhernou narozeninovou písní, následovalo blahopřání vedoucích, dětí a jejich rodičů a předání dárků. Jedním z dárků bylo tričko s potiskem – fotografií souboru se mnou na oslavách Dne vítězství. Tato fotografie byla i na darovaném hrnečku. Začal koncert, děti zpívaly překrásné populární písně. Následovala večeře s přípitkem (limonádou). Po večeři koncert pokračoval. Potom se podával dort a sladkosti. Jelisej Petrov (bratr Polji Labutiny) zahrál na kytaru, můj oblíbený nástroj (na poslech). Oslava pokračovala diskotékou, jak na pouštěné písně, tak zpívané dětmi, vedoucí Anastasiou i některými rodiči. Tancovali všichni-děti, vedoucí, rodiče i já.

Děti oslavu opravdu prožívaly, radovaly se, smály se, žertovaly, tancovaly, zpívaly, povídaly si se mnou. To s potěšením kvitovali i vedoucí a rodiče dětí.

Věřte nevěřte, ale takovou krásnou oslavu narozenin jsem ještě nikdy nezažil. Naše přátelství tím bylo upevněno. Děkuji moc vedoucím Larise a Anastasii, dětem, rodičům i zvukovému mistru za nádherný koncert, diskotéku a dárky.

Jaromír Vašek, Alčevsk, 19.5.2022

Levá řada zleva: Polja Labutina, Daša Kostěnko, Aňa Michajljuk, Kirill, Aňa, Kaťa Rumjanceva, Vika Šaramajeva
Pravá řada zprava: Arťom Petrov, Jelisej Petrov, Kaťa Bacherkina, Soněčka Tatarčenko, Daša Bacherkina, Saška Čerňajeva, Amira Dudar, Olesja Kistěreva
Levá řada zleva: Amira Dudar, Saška Čerňajeva, Daša Bacherkina, Soněčka Tatarčenko, Kaťa Bacherkina, Jelisej Petrov, Arťom Petrov
Polja Labutina, Daša Kostěnko, Aňa Michajljuk, Kirill, Aňa, Kaťa Rumjanceva, Vika Šaramajeva
Pravá řada zprava: Jaromír, Vika Šaramajeva, Kaťa Rumjanceva, Aňa, Kirill, Aňa Michajljuk, Daša Kostěnko, Polja Labutina
Zády zprava Olesja Kistěreva, Amira Dudar, Saška Čerňajeva, Soněčka Tatarčenko
Čelem zprava Jaromír, Vika Šaramajeva, Kaťa Rumjanceva, Aňa, Kirill, Aňa Michajljuk, Daša Kostěnko, Polja Labutina
Dárek Jaromíru od souboru k narozeninám
Dárek Jaromíru od souboru k narozeninám
Zleva Aňa, Aňa Michajljuk, Saška Čerňajeva, Olesja Kistěreva
Jelisej Petrov
Zleva Anastasia Povolockaja a Olesja Kistěreva
Zleva Daša Kostěnko, Anastasia Povolockaja, Polja Labutina, Saška Čerňajeva, Aňa Michajljuk, Kirill

774 total views, 1 views today