Připomenutí obětí masakru v Oděse (2. 5. 2014) a občanské války na Ukrajině
Vážení čtenáři našeho webu, vážení přátelé Donbasu, rádi bychom vás pozvali na veřejnou akci 6. listopadu 2017 věnovanou připomenutí 3,5 roku od masakru v Domě odborů v Oděse a připomenutí obětí války na Donbase.
Akce se bude konat 6. listopadu před Velvyslanectvím Ukrajiny v Praze-Bubenči, Charlese de Gaulla 29, od 17:30.
Organizátory akce jsou Společnost přátel Luganské lidové republiky a Doněcké lidové republiky a Levá perspektiva. Akce je řádně nahlášena.
Po projevech a přečtení jmen obětí z Oděsy bychom cca v 18:30 položili k uctění mrtvých zapálené svíčky přímo u plotu ambasády, (pokud počasí dovolí).
806 total views, 2 views today
