Alexander Zacharčenko k Novému roku
Hlava Doněcké lidové republiky Alexander Zacharčenko poblahopřál obyvatelům Donbasu k Novému roku.
„Nebudu mluvit o válce. Pro každého z nás se válka stala dennodenní rutinou. Dnes bych chtěl mluvit o míru, protože mír je to, za co bojujeme, pracujeme, za co stavíme a opravujeme. Budujeme svoji zem navzdory válce,“ zaznělo v gratulaci. „Drazí spoluobčané, přeji vám všem štěstí, radost a lásku. Ať je rok 2018 rokem vítězství a dosažených úspěchů naší vlasti.“
Hlava DLR zmínil, že rok 2017 přinesl plno důležitých událostí a změn k lepšímu. Podle Zacharčenka se DLR podařilo obnovit provoz několika velkých továren, zachovat výrobní potenciál státu, zajistit pracovní místa a zvýšit příjmy do státního rozpočtu.
„Abychom žili a rozvíjeli se, musíme vidět několik kroků dopředu. Proto je naprosto nezbytné neztratit mladou generaci a vykřesat v ní jiskru a plamen lásky k vlasti, který nám pomáhá žít, stavět a bojovat,“ prohlásil Zacharčenko.
DONi news agentura
658 total views, 1 views today
