Nepřátelé o nás napsali: Dvě mouchy jednou ranou!

Miluju elektronicky šířenou propagandu. Její upřímnost vás dovede k pláči i smíchu! Chcete dokonalý příklad manipulace? Tak tady ho máte!

Česká vláda zakázala aktivistům organizovat finanční sbírku, aby pomohli dětem republik Donbasu. Oznámil to český novinář, předseda nevládní organizace „Přátelé Luganské lidové republiky a Doněcké lidové republiky“ Jaromír Vašek.

A teď po pořádku.

Skutečnost, že v České republice existuje organizátor proruské aktivity Zeman, neznamená, že Česká republika podporuje akce Ruska v oblasti krymské okupace a eskalace konfliktu na Donbasu. Také vláda České republiky nepodporuje teroristické republiky.

Takzvaná „Společnost přátel republik“ je marginální levicová organizace – pobočka v České republice bohužel stále působící komunistické strany. Na Ukrajině, připomínám, byla Komunistická strana zakázána (možná i zbytečně, neboť by všichni šmejdi byli registrovaní a na očích! Nyní potřebujete nějaký čas k odhalení jejich mimikri).

Česká republika pravidelně zasílá na Ukrajinu humanitární pomoc: pro uprchlíky, kteří trpí nepřátelstvím, včetně dětí!

Ruští obyvatelé sami zakázali poskytování humanitární pomoci Lugansku a Doněcku. A dokonce i po dlouhou dobu, když v Doněcku distribuovali ukrajinskou sbírku, byli nakonec nuceni zavřít všechny kanceláře. Na území republik má právo poskytnout humanitární pomoc pouze země-agresor – Rusko!

A pak přijde nějaká nevyzrálá komunita a začíná nám vsugerovávat, že ono, víte, nebylo povoleno shromažďovat humanitární pomoc pro „děti Donbasu“. Ano, a pro školy. Ajajaj! Jaromír Vašek zasáhl na bolavém místě. Jak jen mohli tito hnusní darebáčci odmítnout pomoci chudým dětem! Ponecháváte trpící děti bez toho, co nejvíce potřebují! Jedním slovem: přehání!

A vzkypí spravedlivý hněv! Jak to?! Dobře, nemají rádi bojovníky, je to v pořádku, aby nepodporovali republiky! Ale děti… Děti jsou vždy posvátné! A zbabělá vláda České republiky vzala kousek chleba dětem z Donbasu… Přehánění, přehánění, přehánění!

Už to chápete?

Báječný přístup k otázce! Můžete sedět doma jen tak, nic nedělat, a pak jít na okupovaná území a říkat, že vláda vaší země škodí dětem mladých a neuznaných republik. Můžete mluvit, dokonce se najíst! A teď tu o červené Karkulce!

A taková břečka je den po dni, měsíc po měsíci a rok po roku nalévána do hlav lidem z Lugansku a Doněcku. A pak jsme překvapeni, že obyvatelé okupovaných území si démonizují Evropany a sklánějí se před strašáky.

http://jyrnalist.ru/odnim-vyistrelom-dvuh-zaytsev/

 

409 total views, 1 views today